Teslimat Bilgileri

Sipariş Verme ve Sipariş Kargo Süreci

JPC Otomotiv San. Tic. Şti. bünyesinde hizmet veren, ürünlerinin pazarlanması ve satışında kullanılan isim hakkı firmamız tarafından alınmış bir alışveriş sitesidir. Firmamız tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Web sitemizi ziyaret etmekle aşağıdaki şartları peşin olarak kabul etmiş bulunmaktasınız. Aşağıda sayılan maddeleri firmamız haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Bu web sitesinde, ürünleri tanıtmak amacıyla yer verilen bilgiler firmamızın ve diğer üretici veya ithalatçı firmaların kullanım kılavuzlarından, ürün açıklama metinlerinden derlenmiştir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda firmamız kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir. Ayrıca açıklamalarda yer alan bilgilerden kaynaklanan herhangi bir maddi ve manevi ziyanlardan dolayı sorumlu üretici firmalardır.
Sitemizden kredi kartı, havale ve kapıda ödeme olarak farklı şekillerde siparişinizi verebilirsiniz.
Sitemizden online olarak sipariş vermek için üye olmanız gerekmektedir. Bunun için “ÜYE OL”butonunu tıklayarak sizden istenen bilgileri doğru olarak girerek üye olunuz. Sonrasında sitemizde gezerek beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra sepet kısmındaki satın al butonuna basarak bir sonraki bölüme geçiniz. Üye sözleşmemizi dikkatlice okuyarak onaylayınız. Sonra kredi kartı, havale, kapıda ödeme seçeneklerinden birini seçerek işleminize devam ediniz. Ödeme seçeneğinin ardından teslimat ve fatura bilgilerinizi gireceğiniz ekran çıkacaktır, siparişinizin sorunsuz olarak size ulaşması için bu alanın eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir. Siparişiniz sorunsuz bir şekilde tamamlandığında size sipariş numarası ve siparişinizin içeriğini gösteren bir ileti vermiş olduğunuz e mail adresinize gönderilecektir. Unutmayın sitemizden üye olmadan da telefon ile sipariş verebilirsiniz

Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimizde görüldüğü andan itibaren siparişiniz işleme alınarak, sipariş kayıtlarına eklenir ve hazırlanma aşamasına geçer.

Havale ile ödeme, siparişinizin tutarı hesabımızda görüldüğü andan itibaren siparişiniz işleme alınır. Havalenizin ardından mutlaka bize bilgi veriniz. Bunun için havale bildirimi formu kullanabilir, e mail (siparis@jeepandcar.com) ya da telefonla (0212 422 23 25) ile de ödemeniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

Kapıda ödeme ile yapılan siparişler de ise müşteri ilişkilerinden bir arkadaşlarımız sizi arayıp kapıda ödeme tutarı ve siparişinizin onayını teyit etmenizi isteyecektir, teyit işleminin ardından siparişiniz işleme alınır. Size ulaşılamaması durumunda e mail ile bilgi verilir. Onayı alınmayan siparişler kargoya verilmemektedir.

Teslimat ve Kargo

Şirketimiz ithalatçı ve üretici firma olduğundan sitede yayınlanan ürünlerin %95’ni kendi stoğundan göndermektedir. Stoğumuzdan direk çıkarmış olduğumuz ürünler sipariş işleminin doğru şekilde onaylanması sonucunda en kısa sürede (en geç 3 iş günü – stoklarda mevcut ürün var ise) içinde kargoya verilmektedir. Stokunda bulunmayan, direk üretici firmadan çıkarılan ürünler ortalama 3 iş gününde kargoya verilir. Üretici firmanın stoğunda olmayan ürünün temini konusunda müşteri hizmetlerimiz, size ürünün teslim tarihi hakkında bilgi verecektir.
Firmamız ile yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, ürün tanıtımında belirtilen gün içerisinde kargoya verilmektedir. Birden fazla ürün siparişi verdiğinizde ise kargo firmasına teslim süresi en uzun olan gün sayısı olacaktır.

Sipariş Takip

Sipariş takip ekranında siparişinizin durumunu öğrenmek için aşağıdaki tanımlamaları okuyunuz;

Yeni Siparişler: Siparişinizin ödemesi kontrol edilmektedir. 

  • Eğer havale ile ödeme seçeneğini ile siparişinizi verdiyseniz en kısa sürede havalenizi yapıp bize havale yaptığınız banka bilgilerini ve sipariş numaranızı iletmeniz gerekmektedir. Sonrasında siparişinizin hazırlanması, faturalanıp kargoya hazır hale getirilmesi işlemleri başlayacaktır. 
  • Eğer Kredi Kartı ile sipariş verdiyseniz Kredi Kartı güvenlik ve onay işlemlerinin ardında siparişinizin hazırlanması, faturalanıp kargoya hazır hale getirilmesi işlemleri başlayacaktır.

Alınan Siparişler:Siparişinizin ödemesi alınmış, paketlenme ve faturalanma işlemleri yapılmaya başlamıştır. 

Kargoya Verilenler: Siparişiniz kargo görevlisine teslim edilmiştir. 

Teslim Edilenler: Siparişiniz size teslim edildiği onayı kargo firmasından alınmıştır.

İptal Edilenler: Havalesi 7 gün içinde gelmeyen siparişler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir. Ayrıca kredi kartı güvenliğinden geçemeyen siparişler ile tarafınızdan iptali istenen siparişlerde bu kısımda yer almaktadır. Müşterinin talebi doğrultusunda veyahut JPC’nin işlemlerine binaen özel aşamalardan geçen ürünler, başka bir ekipmanda kullanılamayacağından iade edilemez. Bayii bu hususu peşinen kabul ve taahhüt etmiştir.  

Sipariş Teslimatı

Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır. Unutulmamalıdır ki olağan üstü haller, mücbir sebepler, hava ve yol koşullarındaki olumsuzluklar teslimat sürelerini değiştirebilmektedir. Dolayısıyla kargo teslimatlarındaki gecikmelerden firmamız sorumlu olmayıp, kargo firmasının inisiyatifindedir.

  • Pazartesi-Cuma günleri içerisindeki siparişler saat 16.00 ya kadar aynı gün, 16.00 dan dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
  • Cumartesi günü verilen siparişleriniz saat 14.00 e kadar ise aynı gün, 14.00 dan dan sonra ise Pazartesi günü işleme alınmaktadır.
    Pazar günü verilen siparişleriniz Pazartesi günü işleme alınmaktadır.
  • Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmamaktadır.


Not: Kredi kartı güvenlik kontrolü teyidinin alınması gereken kimi siparişlerde kargo firmasına ürünlerinizin teslimat süresi değişebilmektedir.

KARGO NOTU: Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

ADRES:
Cihangir Mahallesi Ambarlı Dolum Tesisleri Yolu Mirabbo Sanayi Sitesi No : 4 C Blok Ambarlı Avcılar / İSTANBUL

TELEFON:
+90 (212) 422 23 25
+90 (212) 422 02 72

E-MAIL:
info@jeepandcar.com

NEREDEYİZ?
Krokiden yerimizi görmek için tıklayın.
İLETİŞİM FORMU: